۲۵ فروردین ۱۳۹۸
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸

مدل های شومینه کم مصرف برای زمستان

۰ Comment

مدل های شومینه کم مصرف برای زمستان

بهره گیری از شومینه در فصل سرما باید همراه با دقت به نکات صرفه جویی در مصرف انرژی باشد. امروز برترین شومینه های جذاب که کم مصرف میباشند را به شما معرفی میکنیم. در این مقاله بر خلاف روال عادی قصد داریم در مورد روشهای صرفه جویی در مصرف انرژی در این زمستان نه عمده سرد نکاتی را مشخص کنیم

و در کنار آن با تعدادی از زیباترین مدل شومینه های کم مصرف نیز آشنا شویم تا اضافه بر پیشگیری از تلف کردن انرژی در خرج های خود برای حفظ گرما هم صرفه جویی کرده باشیم.

مدل های شومینه کم مصرف برای زمستان

همان طور که اشاره شد برای آن که این مقاله خالی از تصویر نباشد در پایان تعدادی از مدلهای شومینه و شوفاژهای با مصرف بهینه و دوستدار محیط زیست را گردآوری کرده ایم که می‌توانند انتخاب های مناسبی برای منزل های اخیر و امروزی باشند. «لوازم هوشمند و دکوری های جذاب که وجودشان در منزل ضروری هست»

نخستین کار برای شروع این صرفه جویی عایق کاری هست. بخصوص اگر در مراحل ابتدایی تولید منزل هستید حتماً سطح خارجی منزل را عایق کاری کنید. این روش حتی از کاربرد پنجره های پی وی سی نیز بهتر پاسخ می‌دهد. کف منزل را هم عایق کاری کنید.

از آنجایی که گرما حتی از کف هم هدر می‌رود این روش خرج گاز مصرفی منزل را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.دیوارهای داخلی منزل نیز باید عایق کاری شوند.گرچه این روش در میان مردم جامعه عمده مرسوم نیست زیرا ممکن هست فضای داخلی منزل را کمی کوچکتر کند. برای غلبه بر این دشوار یکی از برترین روشها

بهره گیری از دیوارپوش های پی وی سی هست که اضافه بر عایق حرارت, عایق صدا نیز میباشند. «مدلهای اخیر دیوار پوش pvc مناسب خانه ها و محیط های تجاری»اگر از لحاظ مالی در مضیقه هستید و توانایی تهیه پنجره های پی وی سی را ندارید, بهتر هست قاب چوبی یا فلزی قدیمی پنجره های خود را با قابی جدیدتر تعویض کنید.

اگر از تمام اتاق های منزل بهره گیری نمیکنید و نیازی به گرم کردن تمام اتاق های منزل ندارید, بهتر هست درب های عایق حرارت تهیه کنید و انها را جایگزین درب های قدیمی اتاق های منزل خود نمایید. هم‌چنین معایبی که ممکن هست در دیوار منرلتان وجود داشته باشد را شناسایی کنید و سریعا برای ترمیم انها اقدام کنید چرا که آن گونه معایب معمولاً خرج های زیادی را در اساس مصرف انرژی متوجه شما خواهد کرد.