۲۵ فروردین ۱۳۹۸
فروردین ۲۵, ۱۳۹۸

جوانسازی با آر اف

۰ Comment

جوانسازی با آر اف

با گذر زمان ، افزایش سن و همچنین عوامل محیطی مانند آفتاب و آلودگی هوا ، پوست حالت شادابی و طراوت خود را از دست می دهد . پیری پوست و چهره برای هیچ کس خوشایند نیست و موجب می گردد تا افراد به دنبال روش های مناسب جوانسازی پوست باشند ، جوانسازی با آر اف ، از جمله تکنیک های جوانسازی پوست می باشد . ( کلینیک زیبایی )

 

در حال حاضردستگاه های RF فرکشنال که با ترکیبی از میکرونیدلینگ و رادیو فرکوئنسی ، موجب می شود تا اثر این روش به طور قابل توجهی افزایش یابد . آر اف فرکشنال با منظم نمودن رشته های کلاژن و تحریک تولید کلاژن ، منجر به سفتی و جوانسازی پوست می شود . استفاده از این روش ، در کلیه سنین امکان پذیر است و این قابلیت از محاسن جوانسازی با آر اف می باشد .
لایه برداری و جوانسازی با آر اف :

جوانسازی و لیفت پوست به وسیله آر اف فرکشنال ، جز تکنیک های نوین درمان با امواج رادیوفرکوئنسی است که در طی آن اپیدرم و لایه میانی درم تحت فرایند جوانسازی قرار می گیرند . در تکنیک جوانسازی با آر اف لیزر ( امواج نوری ) به کار نمی رود و تنها با استفاده از امواج آر اف که به وسیله سیستم دوقطبی رادیوفرکوئنسی و غیر تهاجمی ساخته می شود ، انجام می گردد .

جوانسازی با آر اف در درمان و رفع اسکار آکنه ، جای جوش ، آثار آفتاب سوختگی و از بین بردن چین و چروک پوست ، به کار گرفته می شود .

کاربرد جوانسازی با آر اف
لیفت پوست صورت بدون نیاز به جراحی
برطرف کردن جای زخم و جوش
جوانسازی و لایه برداری پوست
لیفتینگ گردن و صورت ، از بین بردن غبغب ، برطرف نمودن چروک اطراف لب و خط خنده
رفع چین و چروک دور چشم
برطرف کردن افتادگی و شلی پوست
کاهش ترک پوست
رفع آفتاب سوختگی و لکه های تیره ی پوست

مزایا و محاسن جوانسازی با آر اف

نتیجه حاصل از درمان بلافاصله پس از اتمام اولین جلسه قابل رویت است .
در این روش بدون نیاز به جرای و برش دادن پوست و بدون بروز درد فرایند جوانسازی صورت می گیرد .
تکنیک جوانسازی با آر اف یک روش غیر تهاجمی است .
به لایه خارجی پوست هیچ آسیبی نمی رسد .
برای همه نوع پوستی قابل استفاده است .
با سایر روش ها قابل ترکیب است .

تعداد جلسات درمان و مدت زمان آن :

به طور معمول ، سه الی پنج جلسه درمان لازم است ، تا نتیجه کامل به دست آید .

طول زمان درمان در هر جلسه حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه است ، اما چنانچه پوست حساس باشد ، پیش از شروع به کار ، از داروی بیحسی موضعی ( کرم و پماد ) استفاده می شود و بی حس شدن پوست در حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد . مراقبت های بلافاصله پس از درمان نیز برای خنک کردن پوست ، حدود ۳۰ دقیقه وقت می گیرد ، لذا مدت زمان کل درمان درهر جلسه بین ۶۰ تا ۹۰ دقیقه وقت لازم دارد .
نکته :

با توجه به این که در جوانسازی با آر اف ، از لیزر استفاده نمی شود ، برای هر رنگ پوست حتی پوست های خیلی تیره کاربرد دارد و نیز برای افرادی که پوست شان خیلی حساس است روشی ایمن و بدون عارضه است .

چه افرادی نباید از جوانسازی با آر اف استفاده کنند ؟

افرادی که بیماری اسکولار قلبی دارند .
افرادی که مبتلا به سرطان هستند .
بانوان باردار وشیرده
افرادی که در بدن شان قطعه فلزی دارند .
همچنین افرادی که ژل یا بوتاکس تزریق کرده اند ، با توجه به این که این روش حرارت و گرما دارد ، ممکن است مدت زمان تاثیر بوتاکس کمتر شود .