۲۴ فروردین ۱۳۹۹
فروردین ۲۴, ۱۳۹۹

تزریق ژل لب

۰ Comment

تزریق ژل لب چیست

تزریق ژل لب : به تدریج و همزمان با بالا رفتن سن افراد تغییراتی در صورت آن ها ایجاد می شود. یکی از شایع ترین این تغییرات کاهش حجم، ارتفاع و برجستگی لب ها می باشد که این امر از جوانی، شادابی، طراوت و زیبایی چهره خواهد کاست. ( جوانسازی پوست در اصفهان )

از نظر زیبایی شناسی یک لب استاندارد در دو نیمه چپ و راست متقارن بوده، لب پایینی و بالایی با هم در تناسب هستند به نحوی که لب پایین نسبت به لب فوقانی حجیم تر و بزرگ تر بوده و کمی از آن جلوتر قرار دارد.

تزریق ژل لب چگونه انجام می شود؟
برای اینکه تزریق به بهترین نحو ممکن انجام شده و خطری برای فرد به دنبال نداشته باشد می بایست آن را در یک کلینیک معتبر و نزد پزشکی حاذق انجام داد.

یک پزشک خوب از ساختمان پوست به طور دقیق شناخت داشته، بر اجزای صورت کاملاً اشراف دارد و به طور دقیق با نحوه قرار دادن موارد در لایه های پوست و همچنین میزان تزریق آشنایی دارد.

این نوع ماده است که عمقی یا سطحی تزریق شدن ژل و مقدار آن را مشخص می نماید، دکتر آتسا اقبال نژاد در کلینیک خود از ژل هیالورونیک اسید برای حجیم کردن لب ها بهره می گیرند. این نوع ژل به هیچ عنوان در فرد ایجاد حساسیت نکرده و به دلیل اینکه آب زیادی را در اطراف خود جذب می نماید حجم بیشتری ایجاد کرده و در نتیجه نسبت به ژل های دیگر به حجم کمتری از این ماده نیاز است.

برای انجام این روش جوانسازی پزشک ابتدا لب ها را از هرگونه آلودگی و مواد آرایشی پاک نموده، آن ها را با الکل یا محلول های ضد الکلی استریل نموده و در نهایت با مواد مخصوص بی حس می نماید. سپس میزان دقیق دارو را با زاویه درست و به وسیله سوزن ها و سرنگ های ظریف در یکی از لایه های پوستی تزریق می کند.

تزریق ژل به لب چه مزایایی دارد؟
تزریق ژل به لب دارای مزایای زیادی می باشد که در ذیل به تعدادی از آن ها اشاره کرده ایم:

کبودی و تورم بعد از انجام این روش بسیار ناچیز بوده و طی مدت زمان بسیار کوتاهی برطرف خواهد شد.
با اینکه نتیجه حاصل از این روش همیشگی نیست ولی ماندگاری قابل قبولی داشته و حدوداً ۶ ماه ماندگاری خواهد داشت.
در بیمار واکنش های آلرژیک ایجاد نمی کند.
برآمدگی ها و فرورفتگی ها را به آسانی تصحیح می نماید.
با انجام این روش حجم لب به خوبی در حین تزریق قابل کنترل می باشد.